×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Çarşamba, 20 Mart 2019 / Published in Wordpress Eklentiler
Pazartesi, 11 Şubat 2019 / Published in Blog

Doktorlara ve Hastanelere Özel Seo Çalışma Tekniği

Seo Ajansı Bursa da Doktorların internet ihtiyaçlarınız için özel çözümler sunar.

Doktorlara Özel Web sitesi tasarımlarıyla ve doktor seo paketlerimiz ile google aramalar da hedeflerinizi en pratik ve ekonomik şekilde ulaşmanızı sağlar.

DOKTORLARA ÖZEL SEO NASIL YAPILIR ?

Doktorlara özel seo paketleri ile sağlık kuruluşları ve doktorlar arasında sanal danışmanlık yaparak gerek doktorların web sitelerini gerekse hastanelerin web sitelerini doktor seo paketleri ile ilk sayfada çıkartarak google arama sonuçlarında google da ilk sayfa da çıkarak hastaların size ulaşmasını pratik ve ekonomik şekilde yapmaktayız.

Doktorların Seo Çalışmasına Neden İhtiyaçları Vardır ?

Google Arama Motorlarında ilk sayfada çıkarak hastalarınızın size SEO, arama motoru sonuçlarında google ‘ da sizi tercih etmesini sağlar.

Örneğin Ankara daki hastamız google arama sonuçları – SEO da tüp bebek doktoru aramaktadır. Google arama motoruna girerek hizmet almak istediği kelimeyi yazar örneğin en iyi tüp bebek doktoru yazdığını düşünelim. Anahtar kelimemiz en iyi tüp bebek doktoru ilk sayfada hizmet almak istediği doktorun ismi çıkar ve ilk sayfa da çıkan web sitesine yönlendirilir. Sizin de hastalar için tercih edilesi bir kurum olduğunuzu göstermek için ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak için google aramalarında doktor web sitelerinizi ilk sayfada yer almanız ve ulaşılabilir olmanız gerekmektedir. (daha&helliip;)

Cumartesi, 19 Ocak 2019 / Published in Search Engine Optimization (SEO)

Kurumsal SEO Danışmanlığı; firmaların rakiplerini iyi analiz etmesi, rakiplerine oranla fark sağlaması, ziyaretçi / müşteri geri dönüşümünü arttırması, marka bilinirliğini sağlaması, site içi ve site dışı tüm faktörlere göre çalışmaların gerçekleştirilmesi için yürütülmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı kapsamında öncelikle sektörünüzü, rakiplerinizi inceleyerek gerekli olan SEO Analizleri yapılmaktadır. Bu SEO analizleri; sitenizin SEO açısından eksiklikleri, rakipler ile kıyaslaması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, alternatif kelimelerin belirlenmesi ve SEO planlarının çıkartılmasını ve uygulanmasını kapsamaktadır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı kapsamında öncelikle sektörünüzü, rakiplerinizi inceleyerek gerekli olan SEO Analizleri yapılmaktadır. Bu SEO analizleri; sitenizin SEO açısından eksiklikleri, rakipler ile kıyaslaması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, alternatif kelimelerin belirlenmesi ve SEO planlarının çıkartılmasını kapsamaktadır. Ayrıca Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti öncesi yapılan analizlerde sitenin daha önceden almış olduğu cezaların tespiti, marka imajını zedeleyen sitelerin tespiti ve firma bünyesinde yer alan ürünlerin, hizmetlerin SEO uyumlu olarak kurumsal bazda tanıtım revizyonları gerçekleştirilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı; tüm SEO aşamalarını kapsayan bir şekilde sunulmasıyla beraber firmanın ihtiyaçları doğrultusunda SEO Aşamaları ayrı ayrı verilebilir ya da kısmi destek sağlanabilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı dahilinde SEO uyumlu metin yazarlığı, mobil SEO, yerel SEO çalışmaları gerçekltirilmekte, anlaşma kapsamında teknik SEO çalışmaları da yürütülmektedir. BURSA WEB TASARIM VE SEO AJANSI olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Seo Danışmanlık Firmaları

Kurumsal Seo Danışmanlığı

BURSA SEO Ajansımızı diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.

SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.

Kurumsal SEO Uzmanı Bursa

Kurumsal seo nedir makalesinin sonuna yaklaşırken bu makaleyi okuduğunuza göre kurumsal bir sitenizin olduğunu varsayarak size başarıya ulaşmayı teklif ediyorum. Kendim Bursa’da ikamet etmekteyim ve SEO konusunda yeterli bilgi birikimimin olduğunu düşünüyor ve bu birikimi kurumsal sitenizi başarıya ulaştırmak için kullanabiliriz diyorum sizlere. Sektördeki deneyimimle marka bilincinizi oluşturabilir ve birçok sektörel kelimelerde sizi üst sıralara taşıyabilirim. Kurumsal SEO hizmetleri arıyorsanız kurumsal seo uzmanı olarak bana ismailsalar@gmail.com mailimden ulaşabilirsiniz. Sadece kurumsal siteler için değil genel anlamda birçok site için hizmet vermekteyim, benimle Kurumsal SEO danışmanı olarak çalışmanızı tavsiye ederim, hiç olmazsa bir fiyat teklifi alabilirsiniz. >Kurumsal SEO danışmanlığı nedir diyorsanız burada anlattıklarımın daha fazlasını profesyonelce sizin sitenize uygulamam ve size destek sağlamamdır.

Kurumsal Seo Danışmanı Bursa

SEO, her ne kadar genel bir terim olsa da, sitenin kategorisi ve türüne göre farklı yapılara ayrılabilmektedir. Misalen bir e-ticaret sitesi ile bir blog sitesine uygulacağınız SEO çalışmaları farklı olacaktır. Ben size birçok kategoride ayrı ayrı açıklama yapmayı düşünüyorum, bu yazımda ” Kurumsal SEO Nedir ? Kurumsal Seo Nasıl Yapılır ? ” konusuna Bursa kurumsal seo danışmanı ve uzman olarak değinmek istedim.

Kurumsal SEO Nedir ?

Firmaların veya şirketlerin, gerek mallarını, gerek ise hizmetlerini veya markalarını pazarlamak için arama motorunda görünürlük arttırma çalışmalarına Kurumsal SEO denilmektedir. Kurumsal seo hizmetlerini kurumsal seo uzmanları yapabilir.

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır ?

Yine normal SEO çalışmalarımızı nasıl planlıyorsak o şekilde gideceğiz ama bazı farkları elbette olacak. Aşağıdaki alt başlıklarda bir kurumsa seo uzmanı hangi konulara değinmelidir okuyabilirsiniz.

Kurumsal Siteler için Site İçi SEO

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır size en detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum ancak bütün bunları uygulamadan önce temiz bir altyapıya sahip olmanız gerekiyor. Yani On Page SEO dediğimiz, site içindeki birçok faktörün SEO’ya uyumlu olmasından bahsediyorum. Burada da belli başlılarına değineceğim.

Doktorlar için Özel Seo Çalışması – Google Seo Çalışması – Doktorlara Kurumsal SEO

Doktorlara Kurumsal SEO Hizmetimiz de en sık aramalar 2019 ‘da Güncel son araştırmalar da Özel hastanelerinde bir işletme olduğu göz önüne alınarak rakip hastaneler arasından sıyrılması ve hizmetlerini öne çıkarması için HASTANE SEO  gereklidir.

Hastanelere Özel Seo Çalışması

Özel hastanelerinde bir işletme olduğu göz önüne alınarak rakip hastaneler arasından sıyrılması ve hizmetlerini öne çıkarması için HASTANE SEO  gereklidir. Her özel sektörde olduğu gibi hastanelerinde dijital pazarlama kanallarını kullanarak geleneksel reklamcılığın etkisini yitirmeye yüz tuttuğu şu dönemlerde modern reklamcılığın getirmiş olduğu imkanlardan faydalanmalıdır. Modern reklamcılığın en güçlü kalesi olan dijital pazarlama kanalları hastanenizin öne çıkarmak istediğiniz özelliklerini tanıtmak ve hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Yapılacak dijital pazarlama çalışmalarında hastane için özel bir plan ve projelendirme yapılmalıdır. Dijital pazarlama stratejisi kurgulanırken hastanenin hizmet ağı, teknolojik imkanları, hedef kitlesi vb. kritik noktalar ele alınmalı ve bu doğrultuda çalışmalar yürütülmelidir. Hastaneler SEO, Google reklamları ve sosyal medya reklamlarıyla ziyaretçilerinin karşısına çıkması ardından ve sosyal medya yönetimi ve içerik pazarlaması çalışmalarıyla tıp sektörüne özel seo danışmanlık hizmetlerimiz ile marka bilinirliğinin yaygınlaşmasına imkan sağlayacaktır.

Doktorlara ve Hastanelere Özel Seo Çalışma Tekniği

Tıp sektörüne özel seo  paketimiz ile doktorların ve sağlık kurumlarının dijital danışmanlığını yaparak doktorlara ve hastanelere özel kurumsa Seo paketimiz ile SEO, arama motoru sonuçlarında google ‘ da hastalarınızı ilk sıralarda karşılamanızı sağlamaktadı

Hastanelerin Neden SEO Çalışmasına İhtiyacı Var? SEO, arama motoru sonuçlarında google ‘ da hastalarınızı ilk sıralarda karşılamanızı sağlamaktadır. Hizmet almak isteyen hastanız google arama motorunda ilgili anahtar kelime ile arama yaptığı zaman ilk sayfada çıkan web sitelerine yönelecektir. Sizin de hastalara ne kadar tercih edilesi bir kurum olduğunuzu göstermek ve sağlık hizmetlerinizin tanıtımını yapmak için ilk sayfada çıkan sonuçlarda yer almanız ve ulaşılabilir olmanız gereklidir.

Hastane SEO çalışmasından faydalanarak arama sonuçlarında hastanenizin web sitesinin ilk sonuçlarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle internet üzerinden arama yapan hedef kitlenize sağlık hizmetlerinizi, uzman doktor kadronuzu ve hastane imkanlarınızın tanıtımını yapabilir ve tercih edilmesi gereken bir kurum olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Hastane Tanıtımı Sırasında Nasıl Bir SEO Stratejisi Kurgulanmalıdır? Hastanenin tanıtımı sırasında yapılacak küçük hataların büyük sonuçlar doğurabileceği düşünülerek hareket edilmelidir. SEO çalışmasında sektör düşünülmeden faaliyete geçen çalışmalar neticesinde hastanenin prestiji zedelenebilir. Özellikle büyükşehirlerde özel hastanelerin yaygınlaşmasından dolayı markanızın prestijini ve kalitesini korumanız gereklidir. Yapılacak SEO çalışmasında yerel SEO stratejisine bağlı kalınmamalıdır. Hastane konumu ve en yakın lokasyondan ulaşılabilirlik göz önüne alınarak çevre bölgelerdeki hastalarınıza ulaşabilirsiniz. Ancak hastalığına şifa bulmak isteyen biri için uzaklık engelleyici bir faktör müdür? Tabi ki hayır. hastalığın birçok noktasında tolerans gösterildiğini belirterek hastane olanaklarınızı belirli bir bölge ile kısıtlamadan hatta uluslararası alana yaymanız gereklidir. Hemen bir örnek ile yerel SEO ve uluslararası SEO stratejisinin neden bir arada olması gerektiğini belirtelim. Doktor kadronuzda bulunan başarılara imza atmış bir ‘Beyin Cerrahı’ için sizce de yurt dışından hastalarınız olmaz mı? Hele bir de hastaneniz sağlık turizminin bir parçasıysa…

Beyninde tümör olan bir hastanız bölgeden önce doktorun kalitesine ve hastanenin güvenilirliğine dikkat edeceği için bu varyasyonları göz önünde bulundurmalısınız. Arama sonuçlarında doğru hedef kitleye ulaşabilmeniz için size özel bir markanızın pazarlama hedefine uygun SEO stratejisi geliştirilmelidir.

Hastaneler için SEO Uyumlu Makale Hazırlanırken Neye Dikkat Edilmeli ve İçerikleri Ne Anlatmalıdır?

Sağlık alanında bilen ya da bilmeyen herkesin bir fikir sunduğunu söyleyebiliriz. Duyduğumuz rahatsızlık hakkında bir araştırma yapmak istediğimiz zaman karşımıza farklı tedavi yöntemleri sunuluyor. Sizin bunca fikir ve karmaşa arasından özgün ve kaliteli içerikleriniz ile sıyrılmanız gereklidir. Hastalarınızı bilgilendirici ve destekleyici bilgiler ile besleyerek kalitenizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Örneğin; Mide rahatsızlığı olan bir hastanın yeme içme konusunda yaptığı araştırmalar sonucunda sizin yazdığınız ‘Mide Rahatsızlığı Olan Hastaların Kaçınması Gereken Besinler ve Etkileri’ makaleye ulaşması ile size bir adım atmış olacaktır. Böyle bir içerik ile ilgili konudan muzdarip hastayı sitenize çektikten sonra hastanenizin sağlığa kavuşturduğu bir hasta olması için hastanenizin ilgili alanına/doktoruna yönlendirebilir ya da canlı destek platformlarıyla hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Kurumsal SEO için Ufak 10 Tavsiye

Uzun uzun okumaya üşenenler için kısa kısa önemli püf noktalar.

 • Sitenizin tasarımını kaliteli çizgilerle dizayn edin. Uyumlu renkler kullanın.
 • Sitenizde blog kısmı oluşturun.
 • Kurumsal Seo Uzmanı ile çalışın
 • Sektörel anahtar kelimeleri hedeflerken ilk olarak uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedeflemeye özen gösterin.
 • Sitenizi ilk aşamada kaliteli firma dizinlerine ve Google My Business’a kayıt edin.
 • Sitenizi tamamen bitirdikten ve sektörel olarak kaliteli içerikleri blogunuzda paylaştıktan sonra aradan 1 2 ay geçince ufaktan backlink alımına başlayabilirsiniz.
 • Rakiplerinizi mutlaka çok düzenli analiz edin, neyi doğru neyi yanlış yapıyor çıkartın.
 • Adwords kullanmaktan kaçınmayın, yukarıda SEO ile karşılaştırmasını yapmıştım zaten.
 • Sosyal medyaya maksimum önem gösterin, birçok sosyal medya kanalında hesap oluşturup bu hesaplarda kitlenizi arttırmaya bakın. Bu sosyal medyadaki kitle için mutlaka aktif olun, etkinlikler, aktiflik arttıracak paylaşımlara önem gösterin.
 • Düzenli aralıklarla backlink profilinizi kontrol etmeyi unutmayın. Bazı kötü niyetli kişiler anti-seo dediğimiz yöntemlere başvururak sitenizi düşürmeye çalışabilirler, bunlar arasında rakibe zararlı backlink çalışması yapmak da var elbette. Backlink profilinizi inceleyip zararlı linkleri reddetmelisiniz.
Kurumsal seo nedir, nasıl yapılır ? Makalesini artık noktalamaya doğru giderken sizlere gerçekten bu tarz sitelere SEO yaparken çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Neticede sıradan bir blog değil, markanızın sanal kimliğini oluşturan resmi bir site var elinizin altında. Bunun bilincinde çalışmalarınızı yaptığınız ve benim tavsiyelerimi de gözardı etmediğiniz zaman başarıya ulaşmamanız içten değil.
Ancak eğer kendiniz Kurumsal seo çalışmalarınıza zaman ayıramıyorsanız, Bursa Kurumsal Seo Uzmanı olarak web sitenizin seo çalışmalarına talibim. Şuan halihazırda birçok kurumsal firmalar için seo hizmeti verdim ve vermeye devam ediyorum. Bana ulaşarak sizin için yapacağım teklifi değerlendirebilirsiniz.
Cumartesi, 19 Ocak 2019 / Published in Sosyal Medya Yönetimi

Bursa Sosyal Medya Ajansıyla Çalışan  Marka Kazanır!

İlgi çekici ve paylaşılabilir bir sosyal medya yönetimi, takipçi kazanmanın ve tutmanın tek yoludur. Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olamazsınız. Markanızın finansal olarak büyümesi için sosyal olarak da büyümeniz gerekmektedir.

Yapılan bir araştırmaya göre;

“ İnsanların alışveriş yaparken satın alma kararının %93’üne sosyal medya yön vermektedir.”

Bursa Sosyal Medya Ajansımız Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz;

 • Markanın dijital ve sosyal medya iletişim planlarının hazırlanması.
• Strateji geliştirme
Sosyal ağlarda kurumsal kimliklerinin oluşturulması
• Tüm sosyal ağlarda, aylık içerik takvimleri ile “içerik yönetiminin” yapılması
• Tüm sosyal medya sayfalarının takip edilmesi ve moderasyonunun yapılması.
• Raporlama
• Sosyal ağlarda reklam stratejisinin oluşturulması, bu doğrultuda reklamların hazırlanması, geliştirilmesi ve raporlamalarının yapılması.

Sosyal Medya stratejimizle markanıza nasıl katkıda bulunabileceğimiz Bursa Sosyal Medya Ajansı ile hakkınızda konuşmayı çok isteriz.

Dijital Sosyal Medya Uzman Ekibimiz ve Sorumlulukları

İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağında  Sosyal Medya Uzmanı, bir kurum/marka için son derece değerlidir. Bir marka digital pazarlama departmanını oluştururken iyi bir sosyal medya yöneticisi de seçmesi gerekir.

Bu görev için kurum/markanın büyüklüğü ve ölçeğine göre  birden fazla kişiden oluşan bir ekip de oluşturulabilir.

Sosyal Medya uzmanı digital pazarlamanın omurgasını oluşturur ve pazarlama stratejilerini işlevsel hale getirir.

Peki, bir sosyal medya uzmanının sorumlulukları  ve yapması gerekenler nelerdir?

 • Sosyal medya stratejisi oluşturma
 • Sosyal medya faaliyetleri için bütçe oluşturma
 • Sosyal medya pazarlama personeli işe alma ve yönetme
 • Sosyal medya kampanyaları planlama
 • Günlük aktiviteler ve  sosyal medya kampanyalarını  yönetme
 • Sosyal ağ sitelerinin varlığını yönetme
 • Online itibar yönetimi
 • Topluluk yönetimi
 • Blog ve Blogger  yönetimi
 • Komünite oluşturma
 • İçerik üretimi
 • Video oluşturma ve yükleme
 • İzleme
 • Sosyal medya kampanyaları ve stratejileri analiz etme ve değerlendirme
 • Kampanyalarının etkinliği hakkında rapor hazırlama
 • Sosyal medya trendlerini takip etme
 • Sosyal medya ana rakiplerin faaliyetlerini izleme
 • Farklı aktivitelere entegre etmek için diğer pazarlama dalları ile çalışma
 • Sosyal medya takvimi oluşturma
 • Sosyal medya arama trafiği nasıl etkilediğini takip etme
 • Kurum içi  sosyal medya kullanım klavuzu hazırlama

Sosyal medya uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline dönüşürken, kaynak azlığı ve profesyonel insan eksikliği sebebi ile bir çok kurum/marka yanlış pazarlama stratejileri ile zor durumlara düşmektedir. Sosyal medya uzmanlığı konusu ilerleyen günlerde  popülaritesini ve önemini daha da artıracağa  benziyor. 

Sosyal Medya Yönetimi

Markalar için sosyal medya yönetimi günden güne giderek önemini arttıran bir kavram. Sosyal Medya artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiştir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, tavsiyelerini, şikayetlerini mecralar üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medya yönetimini kullanmaktaki amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sosyal Medya Yönetimi ve Strateji
Stratejinin ve iş planının hazırlanması.

Sosyal Medya Yönetimi ve Konumlandırma
Markanın hangi mecralarda yer alacağına karar verilmesi.

Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik
Oluşturulan içerik kategorileri doğrultusunda içerik üretilmesi.

Sosyal Medya Yönetimi ve Tasarım
Markanın sosyal medyadaki imajının ve içerik paylaşımlarının tasarlanması.

Sosyal Medya Yönetimi ve Yönetim
Kullanılan mecraların sürekli olarak takip edilmesi, içerik ve görsellerin paylaşılması ve gelen soruların yanıtlanması.

Sosyal Medya Yönetimi ve Raporlama
Haftalık veya aylık olarak, yapılan çalışmaların raporlanması.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı; sosyal medya yönetimi, içerik üretme ve geliştirme, hedef kitle etkileşimi sağlama, organik takipçi arttırma, sosyal medya pazarlama fikirleri geliştirme ve sosyal medya reklam çalışmalarını yönetme gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu çerçevede sosyal medya danışmanının yapması gereken birçok işlem basamağı bulunmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşması, insanların sosyal medyaya oğlan bağlılığının artması gibi faktörler marka ve firmaların sosyal medya ağları üzerinde aktif olmalarını zorunlu kılmıştır. Çünkü hedef kitleye daha kolay ulaşabilme, potansiyel müşteri kitlesini arttırma ve hedef kitle ile etkileşimli iletişimi sağlayabilmenin en kolay yolu sosyal medya platformları olmuştur.

Markalar için sosyal medya günden güne giderek önemini arttıran bir kavram. Artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiştir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, tavsiyelerini, şikayetlerini mecralar üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Sosyal Medya Hesaplarının Tespit Edilmesi

Bir firma ya da markaya sosyal medya danışmanlığı yapacak olan kişinin öncelikli olarak hizmet vereceği firmaya ait sosyal medya hesaplarını tespit edip, analizlerini yapması gerekmektedir. Markanın hangi sosyal medya ağlarında var olduğunu ve hangi sosyal medya ağını daha aktif kullandığını analiz etmesi gerekmektedir. Yapacağı incelemeler doğrultusunda firmanın kullanmakta olduğu sosyal medya hesaplarının haricinde, varlığının bulunmadığı sosyal medya ağlarını tespit ederek buralarda markanın varlık göstermesi için hesap oluşturulmalıdır.

Sosyal Medya Reklamlarının Oluşturulması ve Optimize Edilmesi

Sosyal medya reklamları, dijital reklamcılık sektörü içerisinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Firma ve markaların hedef kitleye tabir yerindeyse hazır hedef kitleye en kolay şekilde ulaşma yollarından biridir. Facebook, Twitter, İnstagram, SnapChat, Swarm, LinkedIn ve benzeri birçok sosyal medya ağı üzerinden birçok farklı reklam modeli ile reklam yayınlanması mümkündür. Burada önemli olan konu hangi sosyal medya ağı üzerinden ve hangi amaç ile reklam verileceğinin belirlenmesidir. Sayfa takipçisini arttırma, gönderi öne çıkarma, uygulama yükletme, siteye trafik sağlama, ürün veya hizmet satışını arttırma ve benzeri şekilde çeşitli reklam modelleri bulunmaktadır. Eğer amacınız firma sayfanızın takipçi sayısını arttırmak ise buna yönelik bir reklam içeriği oluşturup, bu model üzerinden reklam vermelisiniz. Eğer amacınız satışları arttırmak ise ürün satışına ya da hizmet satışına yönelik reklam içeriği oluşturarak, ilgili reklam modelinin gerekliliklerine uygun hareket etmelisiniz.

Sosyal medya reklamlarının içeriklerinin ve reklam postlarının hazırlanması kadar önemli olan bir diğer durum ise reklamların optimize edilmesidir. Sosyal medya reklamlarında harcanacak olan maliyetin minimum düzeye indirgenmesi, doğru hedef kitleye ulaşılabilmesi ve hedeflenen başarının elde edilebilmesi için reklam optimizasyonu çok önemlidir. Reklam ayarlamalarında yapılacak olan yaş, cinsiyet, coğrafi konum, meslek, ilgi alanı ve benzeri optimizasyonlar sayesinde hem reklam maliyetlerini düşürecek hem de doğru hedef kitleye ulaşılacaktır.

Aylık Olarak Sosyal Medya Çalışmalarının Analizi ve Yorumlanması

Çoğu zaman atlanan ya da yapılması önemsenmeyen ancak en büyük yanlışlardan biri olan konu ise yapılan çalışmaların düzenli olarak takip edilmesi, analizinin çıkarılması ve raporlanması aşamasıdır. Her sosyal medya danışmanının hizmet verdiği firma ya da markaya her ay düzenli olarak raporlamalar sunması gerekmektedir. Hatta sosyal medya danışmanı tarafından bu sunulmadan firma veya marka tarafından talep edilmelidir. Çünkü sosyal medya üzerinde reklam, satış ve pazarlama veya bilgilendirme amaçlı yapılan içerik paylaşımlarından hangisinin fayda sağladığı, hangisinin beklentileri karşıladığı ya da yapılan çalışmalarının eksik yönlerinin anlaşılması ancak yapılan çalışmaların analiz edilmesiyle mümkün olmaktadır. Bundan dolayı her ay sonunda yeni aya başlamadan önce yapılan çalışmalar analiz edilmeli, eksiler ve artılar şeklinde ayrıştırılmalı ve bir sonra ki ayın planlaması buna göre şekillendirilmelidir.

Stratejik SEO olarak sosyal medya platformlarına olan hakimiyetimiz, sektördeki tecrübemiz ve uzman danışmanlarımız ile sosyal medyada ihtiyacınız olan tüm gereksinimlerinizi Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz ile karşılayabilirsiniz.

Bursa Sosyal Medya Pazarlama ( Marketing)

Sosyal medya pazarlaması, markanızın elindeki en önemli pazarlama araçlarından biridir. Artık büyük küçük bir çok marka sosyal medya pazarlamasını kullanarak ciddi başarılar elde ediyor.

Sadece organik etkinliklerle kitlelere ulaşmak daha zor olabilir. Bu yüzden en başarılı markalar bile, sosyal medya yatırımlarını reklamlar yoluyla hedef kitlelerine ulaştırıyor.

Sosyal medya reklam kampanyaları, marka bilinirliğini arttırmak, daha fazla müşteri yaratmak ve kısa vadede dönüşümleri arttırmak için planlanmaktadır.

Sosyal medya pazarlamalarında, her mecranın kendine göre bir yönetimi bulunmaktadır. Facebook, Instagram, Twitter gibi bir çok platformda etkileşime en uygun yöntemle reklam kampanyası düzenlemek sosyal medya uzmanlarının önceliğidir.

Bursa Sosyal Medya Ajansı‎ olarak, tüm mecralardaki reklam yöntemlerine hakım sosyal medya uzmanlarımız ile sizlere en doğru planlamayı oluşturmaktayız. Hedefimiz kullanıcılara sağlayacağınız ürün ya da hizmette daha etkin olabilmenizi sağlamaktır.

Ankara’da her konuda uzman bir ekiple çalışan öncü sosyal medya ajanslarından olan Bursa Sosyal Medya Ajansı‎, reklam çalışmalarınız için size öngörülen bütçeleri en verimli şekilde harcamaktadır.

Reklam kampanyalarındaki bütçeleriniz ara bir panel olmadan direk kendi ekranlarınızdan rahatça takip edebileceğiniz şeffaf bir uygulama sunmaktadır. Sosyal medya reklamlarında ne kadarlık bir bütçe harcamanız gerektiği, gerekli analizlerin yapılmasından sonra size bir mail olarak sunulmaktadır.

Kurumsal ya da bireysel tüm hesaplarda aynı titizlikte hizmet veren Bursa Sosyal Medya Ajansı‎, markanızın yükselişini detaylı raporlarla belirli periyodlarda tarafınıza sunmaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama yönetiminin büyük önem taşıdığı dönemde sizde uzmanlarımız ile markanızı zirveye taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Reklam İçeriklerinin Hazırlanması

Reklamlara çıkacak görsellerin Bursa Sosyal Medya Ajansı‎’nın grafik tasarım ekibi tarafından uluslar arası normlara uyacak şekilde hazırlanması verilen hizmet dahilinde gerçekleşmektedir.

Alanınızda etkileşim eğer bir video için daha fazla ise, video hazırlanması (kurgu, montaj) ya da bir görsel ile daha fazla etkileşim bekleniyorsa reklam görseli Bursa Sosyal Medya Ajansı‎ tarafından hazırlanmaktadır.

Ankara’da her alanda olduğu gibi Sosyal Medya Yönetiminde de Bursa Sosyal Medya Ajansı‎ tam hizmet ajansı olarak sizlere destek vermeye devam etmektedir.

Sosyal Medya Reklamları Ücretleri

Planlamalar ve yönetim için teklif al kısmındaki formu doldurarak uzmanlarımızdan detaylı fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

TOP